O nas - Sun Tours - biuro podróży Radom

O nas

Logo Sun Tours - biuro podróży RadomDziałamy w branży turystycznej od 2001 roku, posiadamy zezwolenie na organizację imprez w kraju i zagranicą wydane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 678 oraz wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr 054425 i gwarancję ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej.

Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów dla firm. Posiadamy w swojej ofercie zarówno imprezy wypoczynkowe, objazdowe jak również łączone, w zależności od preferencji Klienta. Współpracujemy z najlepszymi kontrahentami, sprawdzonymi hotelami oraz doświadczonymi pilotami. Dzięki temu nasze wycieczki są profesjonalnie zorganizowane i spełniają wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

Kolejnym naszym mocnym punktem są pielgrzymki, m.in. do Izraela, Jordanii, Włoch, na Maltę oraz w inne miejsca kultu religijnego. Organizujemy je od wielu lat, starając sie ulepszać program tak, aby zaspokoił potrzeby wszystkich Klientów.

Mamy w swojej ofercie również wycieczki szkolne: krajowe i zagraniczne. Organizujemy też dla szkół wyjazdy edukacyjne o różnej tematyce, np. matematyczne, humanistyczne, przyrodnicze itd.

Z naszych usług korzystają również grupy seniorów i grupy singli, dla których tworzone sa specjalne programy dopasowane do specyfiki i oczekiwań Klienta.

Jesteśmy również agentem największych touroperatorów na polskim rynku. Sprzedajemy wczasy i wycieczki dla klientów indywidualnych na całym świecie. Proponujemy dostępne na rynku oferty typu last minute oraz first minute. Współpracujemy z takimi organizatorami jak: Exim Tours, Sun & Fun, Oasis Tours, Coral Travel, Grecos Holiday, Prima Holiday, Nekera, ETI, Orex Travel, Mouzenidis, Fun Club, Almatur, Sol – Tours i inni.

Proponujemy również inne usługi, takie jak: ubezpieczenia turystyczne, karty studenckie, zakwaterowanie w hotelach na całym świecie, bilety lotnicze oraz pomoc w odszkodowaniu za opóźnione i odwołane loty.

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami!

Biuro podróży „Sun Tours”
Wycieczki, wakacje Last Minute

ul. Focha 8
26-600 Radom

tel./fax +48 48 363 01 71
tel. kom. +48 605 591 505
e-mail: aj@suntours.radom.pl