Bon turystyczny - Sun Tours - biuro podróży Radom

Bon turystyczny

Za pomocą bonu będzie można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne, realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju.

Bon dotyczy tylko imprez i hoteli w Polsce. Zrealizować go można tylko i wyłącznie jeżeli na potwierdzeniu rezerwacji mamy ujęte dzieci, które są uprawnione do realizacji bonu i znajdują się na rezerwacji.

Na każde dziecko do 18 roku przysługuje jedno świadczenie w formie bonu w wysokości 500 złotych w przypadku osób, które otrzymują świadczenia wychowawcze. W przypadku osób z niepełnosprawnością jest to 1000 złotych

Bon turystyczny można zrealizować w całości za rezerwacje nawet wtedy, gdy cena za dziecko jest znacznie niższa niż wartość bonu. Dla przykładu: jeśli w rodzinie podróżują dwie osoby dorosłe plus dziecko, a cena za dziecko lub infanta np. wynosi 150 PLN a łączna cena za rezerwacje przekracza 500 zł, to bon można zrealizować w całości. Identyczna zasada występuje również wtedy, gdy w promocji dzieci liczone są za 0 zł.

Za pomocą bonu można dokonać rezerwacji i opłacenia wielu usług do kwoty wartości bonu, aż do wyczerpania należnej kwoty
Polski Bon Turystyczny ma formę elektronicznego bonu, ważnego do końca marca 2022 r.  – do tego terminu należy zrealizować bon.

Bon nie podlega wymianie na gotówkę, inne prawne środki płatnicze oraz inne środki wymiany.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami!

Biuro podróży „Sun Tours”
Wycieczki, wakacje Last Minute

ul. Focha 8
26-600 Radom

tel./fax +48 48 363 01 71
tel. kom. +48 605 591 505
e-mail: aj@suntours.radom.pl